O nas

Perfekcja jakiej nie znałeś

Nasz gabinet stomatologiczny istnieje od maja 2012 roku, od października 2020 roku w nowej lokalizacji. 

Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu stomatologicznym pacjentów od momentu planowania leczenia poprzez często wieloetapowy proces leczenia aż do regularnej kontroli, profilaktyki już zdrowego uśmiechu i profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych.

Dlaczego My

Bez bólu – aby zapewnić Państwu pełen komfort i zminimalizować stres często towarzyszący wizycie u stomatologa, wszystkie zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym.

Bo bez czekania – szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zaplanowane wizyty odbywały się punktualnie.

Bo z wyjątkowym podejściem do najmłodszych – w trosce o dobre samopoczucie najmłodszych pacjentów i ich rodziców wdrożyliśmy “wizytę adaptacyjną”. Wprowadza ona dziecko w nieznany mu świat gabinetu stomatologicznego, oswaja z nim, pokazując jednocześnie, że “dentysty nie trzeba się bać“.

Bo z gwarancją najwyższej jakości usług – uważamy, że największym kapitałem jest kapitał ludzki, dlatego wciąż podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i specjalistycznych szkoleniach. Naszymi atutami są pasja i pełen profesjonalizm, do którego nieustannie dążymy. Nie zapominamy przy tym o “ludzkim” wymiarze naszej pracy, traktując każdego pacjenta indywidualnie, proponując optymalne rozwiązania w oparciu o materiały stomatologiczne wysokiej klasy.

Doświadczenie

Jesteśmy ambitnym i doświadczonym zespołem stomatologów, tworzącym przyjazny pacjentowi gabinet nowoczesnej stomatologii. Zabiegi wykonujemy w klimatyzowanych pomieszczeniach, zapewniając Państwu komfort i kameralność.

Nowoczesność

Nowoczesne metody i zaawansowane narzędzia sprawiają, że wszelkie zabiegi stomatologiczne są niezwykle skuteczne, szybkie i praktycznie bezbolesne. W ofercie gabinetu BeHappy znajdziecie Państwo pełen wachlarz usług świadczonych przez doświadczonych lekarzy.

Bezpieczeństwo

Priorytetem naszego gabinetu jest przede wszystkim bezpieczeństwo nasze i naszych Pacjentów. W związku z tym unikalny system sterylizacji stosowany w naszym gabinecie jest na tyle precyzyjny, że doskonale eliminuje jakiekolwiek niedoskonałości. Przepływowa lampa UV-C, którą posiadamy, jest jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z otoczenia wirusy, bakterie i grzyby.

Profesjonalny sprzęt

Gabinet stomatologiczny BeHappy w całości wyposażony jest w nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt dentystyczny, produkowany przez marki firm uznawanych za najlepsze na całym świecie. Posiadając sprzęt renomowanych marek możemy leczyć dokładniej, szybciej i co najważniejsze – skuteczniej. Odpowiednie urządzenia czynią każdy zabieg bardziej komfortowym zarówno dla pacjenta, jak i dentysty.